آنلاین نهال فروشگاه آنلاین انواع نهال درختی ثبت نام ورود سبد خرید 0

فروش نهال‌های گلدانی

فروش نهال‌های گلدانی
نهال آنلاین

گردو از دیرباز به عنوان یکی از مغزیجات مهم محبوب بوده است. به دلیل سودآوری بالا افراد به دنبال کاشت نهال‌های گردو برای بهره برداری از آن می‌باشند. بدیهی است که هرچه کیفیت نهال‌های گردویی که کاشته می‌شود بیشتر باشد، سودآوری و بهره برداری محصول بیشتر خواهد بود. بنابراین بهتر است نهال‌های گلدانی با کیفیت بالا را انتخاب کنیم. در ادامه قصد داریم نهال گلدانی گردو کوپه‌ای کانادایی باردهی سال اول را معرفی کرده و مورد بررسی قرار دهیم.

گردو کوپه‌ای کانادایی یکی از پرکشت‌ترین نوع گردو در جهان می‌باشد.

گردو

آشنایی با نهال گلدانی گردو کوپه‌ای کانادایی باردهی سال اول

در هنگام خرید و فروش نهال‌های گلدانی، ممکن است با نام گردو کوپه‌ای کانادایی مواجه شوید. این نوع گردو مغز با کیفیتی داشته و پوست آن کاغذی می‌باشد. علاوه بر آن نهال گردو در همان سال اول به بار نشسته و محصول می‌آورد. از نظر سایز، محصول به دست آمده از گردو کوپه‌ای کانادایی، یکی از درشت‌ترین محصولات موجود در بازار به حساب می‌آید. مقاومت بسیار بالای گردو کوپه‌ای در برابر سرما، باعث شده تا این نوع گردو برای مناطقی با آب و هوای بسیار سرد مناسب باشد. در واقع گردو کانادایی دیر گل‌ده می‌باشد.این ویژگی کمک می‌کند تا در ابتدای بهار که اکثر درختان گردو دچار سرمازدگی می‌شوند، گردو کانادایی از سرما مصون بماند. باردهی نهال گردو کانادایی در ده سالگی حدود ۶۰ الی ۶۵ کیلو محصول به ازای هر درخت می‌باشد.

علاوه بر مزایای نام برده شده برای این نوع گردو، مقاومت نهال گلدانی گردو کوپه‌ای کانادایی باردهی سال اول در برابر انواع آفات و عوامل آسیب‌سان محیطی از دیگر ویژگی‌های آن می‌باشد.

گردو کوپه‌ای کانادایی از درشت‌ترین گردوهای بازار ایران می‌باشد.

مقالات مرتبط
راه های شناخت نهال خوب اخبار و مقالات ادامه ... ✛ توضیحات بیشتر نهال گردو کوپه کانادایی فروش فوق العاده نهال گردو کوپه کانادایی اخبار و مقالات ادامه ... ✛ توضیحات بیشتر نهال آنلاین فروش نهال‌های گلدانی اخبار و مقالات ادامه ... ✛ توضیحات بیشتر چرا باید هلو بخوریم اخبار و مقالات ادامه ... ✛ توضیحات بیشتر شگفتی های مصرف گلابی که از آن بی اطلاع هستید اخبار و مقالات ادامه ... ✛ توضیحات بیشتر بیش از ۵ خواص بی نظیر شلیل اخبار و مقالات ادامه ... ✛ توضیحات بیشتر عجایب سیب که هرگز نمیدانستید! اخبار و مقالات ادامه ... ✛ توضیحات بیشتر کاشت و پرورش درخت هلو اموزش دسته بندی نشده ادامه ... ✛ توضیحات بیشتر پرورش نهال سیب اموزش ادامه ... ✛ توضیحات بیشتر ۱۰ میوه برتر و خوش طعم و پر از ویتامین اخبار و مقالات ادامه ... ✛ توضیحات بیشتر
online_nahal Follow
322posts 15.5Kfollowers 7,557following
آنلاین نهال 👜🎒👛 فروش نهالهای مثمر و غیرمثمر
زیر نظر جهاد کشاورزی با 30 سال سابقه
ارسال با پایانه اتوبوسرانی و تیپاکس
مدیریت ستار رمضانی
17Street,Miandoab
onlinenahal.com
درباره مـا
آنلاین نهال بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور با همکاری و ناظرین و کادر مجرب جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی و بیش از سه دهه در زمینه نهال کاری – نهال فروشی – خرید نهال – فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد.این شرکت سالیانه ۵ هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی و غیر پیوندی گردو زیر کشت دارد.که سالیانه حدود ۳۰۰ هزار اصله نهال شناسنامه دار و مجوزدار تولید می کند و به داخل و خارج از کشور صادر می کند