نهال آنلاین

گردو از دیرباز به عنوان یکی از مغزیجات مهم محبوب بوده است. به دلیل سودآوری بالا افراد به دنبال کاشت نهال‌های گردو برای بهره برداری از آن می‌باشند. بدیهی است که هرچه کیفیت نهال‌های گردویی که کاشته می‌شود بیشتر باشد، سودآوری و بهره برداری محصول بیشتر خواهد بود. بنابراین بهتر است نهال‌های گلدانی با کیفیت بالا را انتخاب کنیم. در ادامه قصد داریم نهال گلدانی گردو کوپه‌ای کانادایی باردهی سال اول را معرفی کرده و مورد بررسی قرار دهیم.

گردو کوپه‌ای کانادایی یکی از پرکشت‌ترین نوع گردو در جهان می‌باشد.

گردو

آشنایی با نهال گلدانی گردو کوپه‌ای کانادایی باردهی سال اول

در هنگام خرید و فروش نهال‌های گلدانی، ممکن است با نام گردو کوپه‌ای کانادایی مواجه شوید. این نوع گردو مغز با کیفیتی داشته و پوست آن کاغذی می‌باشد. علاوه بر آن نهال گردو در همان سال اول به بار نشسته و محصول می‌آورد. از نظر سایز، محصول به دست آمده از گردو کوپه‌ای کانادایی، یکی از درشت‌ترین محصولات موجود در بازار به حساب می‌آید. مقاومت بسیار بالای گردو کوپه‌ای در برابر سرما، باعث شده تا این نوع گردو برای مناطقی با آب و هوای بسیار سرد مناسب باشد. در واقع گردو کانادایی دیر گل‌ده می‌باشد.این ویژگی کمک می‌کند تا در ابتدای بهار که اکثر درختان گردو دچار سرمازدگی می‌شوند، گردو کانادایی از سرما مصون بماند. باردهی نهال گردو کانادایی در ده سالگی حدود 60 الی 65 کیلو محصول به ازای هر درخت می‌باشد.

علاوه بر مزایای نام برده شده برای این نوع گردو، مقاومت نهال گلدانی گردو کوپه‌ای کانادایی باردهی سال اول در برابر انواع آفات و عوامل آسیب‌سان محیطی از دیگر ویژگی‌های آن می‌باشد.

گردو کوپه‌ای کانادایی از درشت‌ترین گردوهای بازار ایران می‌باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *