آنلاین نهال فروشگاه آنلاین انواع نهال درختی ثبت نام ورود سبد خرید 0
صفحه اصلی
صفحه اصلی

[rev_slider alias=”main”]

آنلاین نهال

بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور با همکاری و ناظرین و کادر مجرب جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی و بیش از سه دهه در زمینه نهال کاری – نهال فروشی – خرید نهال – فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد.این شرکت سالیانه ۵ هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی و غیر پیوندی گردو زیر کشت دارد.که سالیانه حدود ۳۰۰ هزار اصله نهال شناسنامه دار و مجوزدار تولید می کند و به داخل و خارج از کشور صادر می کند.onlinenahal.com
advanced divider
نهال گلدانی

نهال گلدانی

گاهی اوقات یخبندان، بارندگی و یا موارد دیگر باعث از دست دادن زمان برای انجام امور لازم کاشت نهال تا پایان زمستان (یعنی اسفند ماه) می‌شود. در چینی شرایط، کار کاشت نهال به بعد از زمستان موکول می شود.
با توجه به اتمام خواب زمستانی نهال در بهار، برای کاشت نهال، باید نهال گلدانی تهیه شود چراکه عموما نهال های گلدانی، قابل انتقال به زمین اصلی در تمام طول سال هستند.
منظور از نهال گلدانی (که در لفظ عامیانه به نهال ریشه پُر هم مشهور است) این است که ریشه نهال همراه با خاک اطراف آن باشد که اینکار با گلدان‌های پلاستیکی و یا نایلکسی انجام می‌شود.
آنلاین نهال ، پیشرو در تولید نهال گلدانی

آنلاین نهال ، پیشرو در تولید نهال گلدانی

آنلاین نهال با استفاده از تجربه اساتید دانشگاه و کشاورزان خبره خود توانسته گامی بزرگ در عرصه تولید نهال های گلدانی بردارد و اقدام به تولید ۱۰ نوع نهال گلدانی با خواص ویژه بردارد.
خواصی چون : مقاوم در برابر انواع آفات فصلی ، مقاوم در برابر سرمازدگی ، مقاوم در برابر خشکسالی ، تولید بار بیشتر در مقایسه با اقلام مشابه ، مقاومت تنه در برابر طوفان های پاییزه و …
advanced divider
لیست نهال‌های آنلاین نهال

لیست نهال‌های آنلاین نهال

نهال گردو

نهال گردو

در صورتی که مایل به خرید نهال گردو هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال گردو و همینطور نحوه فروش نهال گردو با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال گردو

نهال بادام

نهال بادام

در صورتی که مایل به خرید نهال بادام هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال بادام و همینطور نحوه فروش نهال بادام با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال بادام

نهال خرمالو

نهال خرمالو

در صورتی که مایل به خرید نهال خرمالو هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال خرمالو و همینطور نحوه فروش نهال خرمالو با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال خرمالو

نهال انگور

نهال انگور

در صورتی که مایل به خرید نهال انگور هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال انگور و همینطور نحوه فروش نهال انگور با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال انگور

نهال گلابی

نهال گلابی

در صورتی که مایل به خرید نهال گلابی هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال گلابی و همینطور نحوه فروش نهال گلابی با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال گلابی

نهال سیب

نهال سیب

در صورتی که مایل به خرید نهال سیب هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال سیب و همینطور نحوه فروش نهال سیب با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال سیب

نهال زردآلو

نهال زردآلو

در صورتی که مایل به خرید نهال زردآلو هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال زردآلو و همینطور نحوه فروش نهال زردآلو با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال زردآلو

نهال گیلاس

نهال گیلاس

در صورتی که مایل به خرید نهال گیلاس هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال گیلاس و همینطور نحوه فروش نهال گیلاس با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال گیلاس

نهال آلبالو

نهال آلبالو

در صورتی که مایل به خرید نهال آلبالو هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال آلبالو و همینطور نحوه فروش نهال آلبالو با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال آلبالو

نهال آلو

نهال آلو

در صورتی که مایل به خرید نهال آلو هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال آلو و همینطور نحوه فروش نهال آلو با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال آلو

نهال هلو

نهال هلو

در صورتی که مایل به خرید نهال هلو هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال هلو و همینطور نحوه فروش نهال هلو با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال هلو

نهال پسته

نهال پسته

در صورتی که مایل به خرید نهال پسته هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال پسته و همینطور نحوه فروش نهال پسته با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال پسته

نهال انجیر

نهال انجیر

در صورتی که مایل به خرید نهال انجیر هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال انجیر و همینطور نحوه فروش نهال انجیر با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال انجیر

نهال گوجه سبز

نهال گوجه سبز

در صورتی که مایل به خرید نهال گوجه سبز هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال گوجه سبز و همینطور نحوه فروش نهال گوجه سبز با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال گوجه سبز

نهال فندق

نهال فندق

در صورتی که مایل به خرید نهال فندق هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال فندق و همینطور نحوه فروش نهال فندق با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال فندق

نهال عناب

نهال عناب

در صورتی که مایل به خرید نهال عناب هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال عناب و همینطور نحوه فروش نهال عناب با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال عناب

نهال ازگیل

نهال ازگیل

در صورتی که مایل به خرید نهال ازگیل هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال ازگیل و همینطور نحوه فروش نهال ازگیل با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال ازگیل

نهال توت

نهال توت

در صورتی که مایل به خرید نهال توت هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال توت و همینطور نحوه فروش نهال توت با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال توت

نهال به

نهال به

در صورتی که مایل به خرید نهال به هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال به و همینطور نحوه فروش نهال به با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال به

نهال شلیل

نهال شلیل

در صورتی که مایل به خرید نهال شلیل هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال شلیل و همینطور نحوه فروش نهال شلیل با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال شلیل

نهال سنجد

نهال سنجد

در صورتی که مایل به خرید نهال سنجد هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال سنجد و همینطور نحوه فروش نهال سنجد با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال سنجد

نهال سماق

نهال سماق

در صورتی که مایل به خرید نهال سماق هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال سماق و همینطور نحوه فروش نهال سماق با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال سماق

نهال زرشک پفکی

نهال زرشک پفکی

در صورتی که مایل به خرید نهال زرشک پفکی هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال زرشک پفکی و همینطور نحوه فروش نهال زرشگ پفکی با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال زرشک پفکی

نهال زیتون

نهال زیتون

در صورتی که مایل به خرید نهال زیتون هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال زیتون و همینطور نحوه فروش نهال زیتون با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال زیتون

نهال صنوبر تبریزی یکساله و بن دار

نهال صنوبر تبریزی یکساله و بن دار

در صورتی که مایل به خرید نهال صنوبر تبریزی یکساله و بن دار هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز و همینطور نحوه فروش با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال صنوبر تبریزی

نهال کبوده یک‌ساله و بن دار

نهال کبوده یک‌ساله و بن دار

در صورتی که مایل به خرید نهال کبوده یک‌ساله و بن دار هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز و همینطور نحوه فروش با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال کبوده

نهال چنار

نهال چنار

در صورتی که مایل به خرید نهال چنار هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال چنار و همینطور نحوه فروش نهال چنار با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال چنار

نهال اقاقیا

نهال اقاقیا

در صورتی که مایل به خرید نهال اقاقیا هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال اقاقیا و همینطور نحوه فروش نهال اقاقیا با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال اقاقیا

نهال نارون

نهال نارون

در صورتی که مایل به خرید نهال نارون هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال نارون و همینطور نحوه فروش نهال نارون با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال نارون

نهال بید مجنون

نهال بید مجنون

در صورتی که مایل به خرید نهال بید مجنون هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال بید مجنون و همینطور نحوه فروش نهال بید مجنون با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال بید مجنون

نهال درخت بن دار

نهال درخت بن دار

در صورتی که مایل به خرید نهال درخت بن دار هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال درخت بن دار و همینطور نحوه فروش نهال درخت بن دار با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال درخت بن دار

نهال گل محمدی

نهال گل محمدی

در صورتی که مایل به خرید نهال گل محمدی هستید کافیست جهت اطلاع از قیمت روز نهال گل محمدی و همینطور نحوه فروش نهال گل محمدی با آنلاین نهال در تماس باشید.


لیست کامل ارقام نهال گل محمدی

advanced divider

سفارش نهال

برای سفارش نهال ، نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کرده و توضیحات مدنظر خود در مورد سفارش را ذکر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت جهت پیگیری سفارش شما اقدام کرده و با شما تماس بگیرند.

advanced divider

آخرین مقالات

دلیل خرید نهال از ما؟

مزایای خرید نهال از آنلاین نهال

کیفیت تولید

نهالستان معتبر آنلاین نهال تمامی نهال های خود را با بالاترین کیفیت تولید و به فروش می رساند

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کارشناسان پشتیبانی نهال آنلاین در واتساپ و تلگرام به صورت ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی به شما می باشد

مشاوره رایگان

کارشناسان نهال آنلاین آماده مشاوره رایگان تلفنی به شما باغداران و مشتریان عزیز می باشد

ضمانت نهال

تمامی ارقام نهال های نهالستان آنلاین نهال دارای ضمانت تعویض و یا بازگشت نهال می باشد
advanced divider

پاسخ به‌ سوالات متداول در خصوص خرید نهال

چگونه به شما جهت خرید نهال، اعتماد کنیم؟

بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور با همکاری و ناظرین و کادر مجرب جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی و بیش از سه دهه در زمینه نهال کاری – نهال فروشی – خرید نهال – فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد.این شرکت سالیانه ۵ هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی و غیر پیوندی گردو زیر کشت دارد.که سالیانه حدود ۳۰۰ هزار اصله نهال شناسنامه دار و مجوزدار تولید می کند و به داخل و خارج از کشور صادر می کند.

شرایط خرید نهال، از آنلاین نهال چگونه است؟

مشتریان عزیز می توانید به صورت مستقیم بدون واسطه به دو صورت حضوری و غیر حضوری اقدام به خرید نهال مورد نظر از نهالستان آنلاین نهال نمایید. نگران بعد مسافت و خشک شدن و خطای نهال نباشید زیرا ما در ابتدا روز ارسال را با شما هماهنگ نموده، سپس همکاران ما نهال مورد نظر شما را پس از هرس ریشه و ضد عفونی و پرالیناژ (آغشته کردن ریشه نهال به موادی مغذی و ضدعفونی کننده) در بسته بندی نایلونی پیچیده و لیبل گزاری شده در اولین فرصت به مقصد ارسال می‌نمایند.

خرید نهال بدون واسطه؛ چه مزایایی دارد؟

خرید نهال بدون واسطه را فقط از طریق برخی نهالستان‌های بزرگ در کشور می‌توان انجام داد و از آنجایی که آب و هوای بسیاری از شهرها برای پرورش نهال مناسب نیست، نهالستان‌های کوچک گاهی نهال های خود را از نهالستان‌های بزرگ مناطق خوش و آب هوای کشور خریداری می‌کنند.
یکی از این مناطق خوش آب و هوا که دارای نهالستان های زیادی است، آذربایجان غربی می‌باشد. نهالستان آنلاین نهال کلیه نهال های میوه خود را بدون واسطه به فروش می‌رساند، در ادامه شما را با مزایای خرید نهال بدون واسطه آشنا خواهیم کرد.

خرید نهال بدون واسطه

منظور از خرید نهال بدون واسطه این هست که نهالستانی که قصد خرید نهال از آن‌را دارید خود تولیدکننده و پرورش دهنده خط اول نهال مورد نظر باشد و تمام نهال های خود را در مکانی مناسب پرورش دهد و همانطور که می‌دانید امروزه می‌توان بسیاری از خرید ها را اینترنتی و از طریق وبسایت ها و شبکه های اجتماعی انجام داد و اعتماد کردن به وبسایت برای خرید نهال بدون واسطه ممکن است کمی سخت به نظر برسد، از این رو توصیه می‌کنیم حتما از مشاورین نهالستان موردنظر خود بخواهید برای شما از نهال مذکور عکس و فیلم لایو بفرستند.

برای خرید نهال بدون واسطه از نهالستان‌های برتر کشور خرید خود را انجام دهید، دلیل آن هم این است که خرید از واسطه و بازاریانی که قصد از بین بردن قیمت بازار را دارند تا با قیمت مورد نظر خودشان انواع نهال را به فروش برسانند، کار درستی نیست و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نمیتوان از این طریق به کیفیت نهال مورد نظر پی برد.

اغلب واسطه گران شرایط کاشت و پرورش مستقیم نهال را ندارند و با فروش نهال‌هایی که یا خشک‌ شده‌اند یا کیفیت کافی را برای رشد و باردهی ندارند، در این حوزه از پول افرادی که اطلاعات کافی ندارند سو استفاده می‌کنند، بنابراین حتما هنگام خرید نهال به بدون واسطه بودن و اعتبار نهالستان مورد نظر در پرورش نهال با کیفیت توجه داشته باشید.

معایب خرید نهال با واسطه وغیر استاندارد

اگر نهال میوه مورد نظر شما برای پرورش و احداث باغ به طور مستقیم از نهالستان خریداری نشده و واسطه هایی در این بین در کار بوده اند، در این صورت در برخی موارد نهال هایی به صورت واسطه به فروش میرسند که از ریشه دهی خوبی برخوردار نبوده یا ریشه صدمه دیده دارند و به علت اینکه در احداث باغات بعد از کشت نهال آبیاری صورت نمی گیرد در شرایط تنش های کوتاه مدت احتمال خشکیدگی نهال بالا می باشد.

خرید نهال مثمر و غیر مثمر بدون واسطه

همان طور که میدانید برخی از نهال های میوه در دسته نهال های مثمر و برخی دیگر در دسته نهال های غیر مثمر قرار میگیرند، نهالستان های آنلاین نهال به عنوان مرکز فروش نهال های مثمر و غیر مثمر در کشور شناخته میشود و تمام این نهال ها را بدون واسطه به باغداران عزیز در سراسر ایران در صورت خرید نهال با ایمنی کامل ارسال میکند.

خرید نهال گردو بدون واسطه

نهال گردو ارقام مختلفی دارد که بهترین آنها گردو پیوندی چندلر و فرنور میباشد که اغلب این موارد وارداتی هستند و در کشور ما چند سالی است که در برخی نهالستان ها امکان پرورش و رشد آنها به‌وجود آمده است، اگر قصد خرید نهال گردو با کیفیت و بدون واسطه دارید میتوانید همین حالا با مشاورین ما در نهالستان آنلاین نهال تماس گرفته و سفارش خرید نهال گردو بدون واسطه خود را ثبت نمایید.

خرید نهال بادام بدون واسطه

ارقام بادام ژنوتیپ ارغوان، نهال بادام کاغذی، نهال بادام مامایی، نهال بادام فرانیس، نهال بادام خوشه ای، نهال بادام فرانسه، نهال بادام سنگی، نهال بادام شاهرود ۱۲، نهال بادام اذر، نهال بادام شکوفه، نهال بادام یلدا، نهال بادام نجف آبادی، نهال بادام نون یا نان پاریل و نهال بادام آی به صورت مستقیم در نهالستان ما سالهاست که کشت میشوند، بادام در مقایسه با انگور و گردو از حساسیت بیشتری برخوردار بوده و هنگام خرید نهال بادام، بی واسطه بودن و کیفیت محصول اهمیت فوق‌العاده بیشتری پیدا میکند.

خرید نهال انگور بدون واسطه

نهال انگور نیز ارقام مختلفی داشته که هرکدام از این ارقام برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار میگیرند، بیشتر مردم ما تنها با رقم انگور عسگری آشنا بوده و آنرا در بازار های میوه دیده اند، اما باغداران میدانند که اینطور نیست و انگور دارای ارقام مختلف و متنوع بسیار زیادی میباشد، بنابراین برای خرید ارقام مختلف و متنوع نهال انگور میتوانید با ما در ارتباط باشید.

خرید نهال بدون واسطه از نهالستان آنلاین نهال

نهالستان آنلاین نهال به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین نهالستان های موجود در کشور شناخته میشود که چندین سال است به طور مستقیم و زیر نظر نیروی متخصص به پرورش و کاشت انواع نهال بادام، نهال گردو و نهال انگور میپردازد، تمام باغداران عزیز در صورت تمایل میتوانند نهال های خود را بدون واسطه و تنها با یک تماس به نهالستان آنلاین نهال سفارش داده و خرید نهال مورد نظر خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند، همچنین کارشناسان ما در کلیه ایام هفته و ساعات کاری پاسخگوی سوالات شما بوده و برای کاشت و خرید نهال مشاوره رایگان ارائه میدهند.
online_nahal Follow
322posts 15.5Kfollowers 7,557following
آنلاین نهال 👜🎒👛 فروش نهالهای مثمر و غیرمثمر
زیر نظر جهاد کشاورزی با 30 سال سابقه
ارسال با پایانه اتوبوسرانی و تیپاکس
مدیریت ستار رمضانی
17Street,Miandoab
onlinenahal.com
درباره مـا
آنلاین نهال بزرگترین تولید کننده نهال در غرب کشور با همکاری و ناظرین و کادر مجرب جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی و بیش از سه دهه در زمینه نهال کاری – نهال فروشی – خرید نهال – فروش نهال و احداث باغات مدرن اقتصادی میوه فعالیت دارد.این شرکت سالیانه ۵ هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی و غیر پیوندی گردو زیر کشت دارد.که سالیانه حدود ۳۰۰ هزار اصله نهال شناسنامه دار و مجوزدار تولید می کند و به داخل و خارج از کشور صادر می کند